DENETİM KURULU


 Emir Otluoğlu
13857
Emir Otluoğlu
1982 Yılında İstanbul’da doğan Emir Otluoğlu ortaokul ve lise yıllarında Galatasaray’da kürek sporu yapmış, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirmiştir. Aynı fakültede lisans üstü eğitimine devam eden Emir Otluoğlu, 2013 yılında doktora çalışmalarını sürdürmek amacıyla bir müddet Northern Illinois Üniversitesi’nde bulunmuştur. 2015 yılında finans doktoru unvanını alan Otluoğlu, İÜ İşletme Fakültesi Finans Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Galatasaraylı Sporcular Derneği üyesidir. Evli ve 1 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
 M.Gürol Ayan
15222
M.Gürol Ayan
1970 yılında Sakarya’da doğan Mehmet Gürol Ayan, Gemi Elektronik ve haberleşme bölümü , UÜ İİB Fakultesi Ekonomi ve NYU design mezunudur. MGA AŞ uluslararası ticaret ve Paarla city and Museum Solutions AŞ nin sahibidir. İstanbul Golf Kulübu üyesi olan Ayan, Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Reha Ünsay
15383
Reha Ünsay
1952 yılında İstanbul’da doğan Ünsay, Galatasaray Lisesi’nde okumuş (102. Dönem), Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Turizm sektöründe çalışmış olan Ünsay, evli ve 1 çocuk babasıdır.


Ertay Örmen
9750
Ertay Örmen
1966 İstanbul doğumlu olan Örmen, 1985 Galatasaray Lisesi (117.Dönem) ve 1989 İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur.Kurumsal hayatına Sabancı Holding’de başlamış ve holding bünyesinde olan Aksigorta’da çalışmıştır. Daha sonra İnterbank’a girmiştir. Kariyerine; Anadolu Kredi Kartı’nda finans müdürü ve sonraki yıllarda finans sektöründe üst düzey yönetici olarak devam etmiştir. Özel sektör şirketlerine Yönetim Danışmanlığı ve bir sürede TransTürk Holding’in Mali İşler Direktör’lüğünü yapmıştır. PCC ünvanlı profesyonel koç olan Örmen; Yönetici koçluğu, eğitmenlik, üniversitelerde konuk konuşmacılık, mentorluk ve CMK’da uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır. Bir çocuk babası olan Örmen, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
 A.Günhan Aksoy
11802
A.Günhan Aksoy
1967 İstanbul doğumlu olan Aksoy, İ.Ü. İktisat Fakültesi mezunudur. Ekonomist olan Aksoy, evlidir.


 Başar Gündüz
15498
Başar Gündüz
1983 yılında Karaman’da doğan Gündüz, aslen Gazianteplidir. 2007 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden tam burslu olarak mezun olan Başar Gündüz serbest avukatlık ve hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Başar Gündüz evlidir.